SERVİS - FormatBilişim

Format Bilişim
Bizi Takip Edin
İçeriğe git

SERVİS

Veri kurtarma güven ve gizlilik içinde yapılması gereken bir iştir. Bu güven ve gizliliği her firmanın sağlaması mümkün değildir. Bu yüzden firmanın güvenilirliği çok önemlidir. Her marka ve model masaüstü bilgisayar, notebook, flaş diske yüklenen verilerinizi sizlere geri getirmekteyiz.

Bilgisayarlarınızdan garip sesler geliyor ise, hata mesajı varsa verileriniz tehlikede demektir. Tüm sektörlerde periyodik bakımlar yaparken verilerinizi de yedekleyerek veri kaybını önlemekteyiz. Veri kaybının birçok sebebi olabilir. Aşırı tozlanmış hard disk, format atma, hard disk bozulması, aniden kesilen elektrik, aşırı hızdan ve sıcaklıktan yanması veri kaybına sebep olmaktadır. Veri kurtarma hizmetimizi alanında en uzman çalışanlarımız ile vererek, yapılan tüm anlaşmalara uymaktayız.

Veri kaybına uğrayan bilgisayar, notebook, harddisk, flash disk leriniz için bizi arayın
Format Bilişim 0554 5737878 - 534 522 7821


Laptopunuz aşırı ısınıyor mu?
Oyun oynarken Laptopunuz kapanıyor mu?
Yada full hd (1080p) Filmler izlerken laptopunuz filmi ağır çekimde mi oynatıyor yada aniden kapanıyor mu?

Eğer bu soruların sizde cevabı evet ise hiç geç kalmadan bize ulaşın.
Geç kalmanız durumda Laptopunuzun ekran kartı veya Chipseti ciddi hasar alacaktır ve neticesinde onarılamaz bir hal alacağından hiç şüpheniz olmasın.
Laptopunuz alt bölümünden havayı alıp yandan tahliye ederken aşağıda bulunan toz kıl ve benzeri objeleri , tahliye bölümündeki ızgaradan geçemedikleri için bu bölümde birikirler. Neticesinde sıcak hava tahliye edilemediği için fan soğutucu bakırı soğutamaz ve sıcak hava laptopunuz içinde dolaşmaya devam eder. Isı azalmak yerine yükselmektedir.
Laptopların termal koruması vardır ve ısının 60 dereceyi aştığı anda elektriği keser ve ısının 80 - 100 derecelere ulaşmasını engeller.
Isı biraz inince tekrar kullanmaya açıktır Laptopunuz lakin bu kapanmalara çok müsadece ederseniz ve daha doğrusu bu uyarıları göz ardı etmeniz ekran kartı - chipsetin aşırı ısıdan zara görmesine sebeb olursunuz.
Bir an önce fan bakımını yaptırmalısınız. Bakım esnasında soğutucu bakır , işlemci , chipset üzerindeki eski kurumuş ve işlevini kaybetmiş termal macun temizlenip , yeniden termal macun uygulanmaktadır.

Format Bilişim
Tüm Hakları Saklıdır © Format Bilişim
Adres
Türbe Caddesi
Pekdemir İnternet Cafe
No:67/A
Karabağlar-IZMIR
0554 5737878
0534 5227821
destek@formatbilisim.com
İçeriğe dön